Egemen Güven Hazırlık Döneminde Sırbistan’da Olacak

Jenerasyonunun en etkili oyuncularından biri olan Egemen Güven tatil döneminde de boş durmuyor ve oyununu daha da geliştirmek için Sırbistan’a gidiyor. Önümüzdeki sezon, herkesin kendisinden çok büyük bir beklentide olduğunu fark eden genç oyuncumuz yaz aylarını boş geçirmek istemedi ve menajerliğimiz ile iletişime geçti. Oyuncumuzun bu çağrısına hem menajeri hem de mentorü olan Mirsad Türkcan, Egemen’e Avrupa’nın efsanevi antrenörlerinden Sead Krdzelic ile uzun süre çalışma imkanı tanıyarak cevap verdi. 5 Temmuz’da Belgrad’a gidecek olan oyuncumuz burada uzun bir süre Sayın Krdzalic ile çalışma fırsatı bulacak.

15 Yıl önce, Mirsad Türkcan hayranı olan ve kendisi ile fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmeyen Egemen Güven, bugün sadece kendisi ile çalışmakla kalmayıp, kariyeri için önemli adımlar atarken İstbasket ortağı olan menajerimiz ile iletişime geçerek menajerimizin tecrübesini kullanarak, kendisi için en doğru adımları atmaya çalışmaktadır.

Egemen Güven’den çok büyük beklentisi olan Mirsad Türkcan, genç oyuncumuza her zaman destek olduğunu ve kariyerinin daha da çok gelişmesi için elimizden gelen her şeyi yapacağımıza dair kimsenin şüphe duymamasının gerektiğini belirtti. Egemen Güven’e Sırbistan’da verimli bir süreç geçirerek önümüzdeki sezona daha da hazır bir hale gelmesini temenni ediyor ve İstbasket ailesi olarak şimdiden başarılar diliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Widgetized Section

Go to Admin » appearance » Widgets » and move a widget into Advertise Widget Zone