Giresun’dan Önemli Açıklama

Yeşilgiresun Belediyespor, medyada çıkan “Giresun Belediyespor satılıyor” haberlerine karşın bir açıklamada bulundu ve hem taraftarlarının hem de basketbol severlerin sorularına cevap vermiş oldu.

Yeşilgriesun yapmış olduğu açıklamada, kulübün satışının söz konusu olmadığını ve çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtirken kulübün faaliyetinin devam edeceğini ve gençlik projelerinin devam edeceğini belirtti. Yeşilgiresun’un açıklamasının bir bölümü şu şekildedir:

“Geçen sene başlattığımız Gençlik Projesi’ni bu sezon da devam ettireceğiz. Eğer birileri bu projeyi Giresun değil de bir başka takım devam ettirsin amacını güdüyorsa ve bu haber de bir algı oluşturmak maksatlı yapıldıysa kimse heveslenmesin. Yeşilgiresun Belediyespor aynı misyonu, bütçesi ne olursa olsun uzun seneler devam ettirmek niyetindedir”

Bunun yanı sıra Türk basketbolu adına en faydalı kulüp olduklarını düşünen Yeşilgiresun, bu misyona katkıda bulunmak isteyen kurumlar ile sponsorluk görüşmelerinin devam ettiğini belirtti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Widgetized Section

Go to Admin » appearance » Widgets » and move a widget into Advertise Widget Zone